Wyzwanie społęczne: Monitorowanie stanu zdrowia

KONSULT.EXPERT

Krótko opisz swoje rozwiązanie/produkt:

Konsult Expert to jest dostęp do opieki zdrowia psychicznego i prolaktyki dla każdego polaka, nie tylko w Polsce ale na całym świecie. Nasz produkt to portal, który łączy pacjenta z ekspertem od zdrowia psychicznego. Klient wchodzi na stronę, opisuje naszemu doradcy jaki jest problem i umawia się na wizytę online (czat, wideo lub telefon) z psychologiem lub innym ze specjalistów (mamy ich już ponad 180). Pacjent może też wybrać czat bez limitu (chat therapy) i mieć stały dostęp do swojego psychologa (24 godziny na dobę).

Poza marketplace oferujemy też opiekę zdrowia psychicznego pracowników dla firm. Firma płaci 20-30 pln co miesiąc za pracownika i on ma stały dostęp do psychologów.

Stworzyliśmy też produkt “Wirtualnej kliniki”. Istniejące kliniki mogą pod swoją własną domeną się z nami integrować i oferować ich usługi online. Synapsis (eklinika.synapsis.pl) taką e-klinike założył i w ciągu dwóch tygodni mógł obsługiwać swoich stałych pacjentów.

W jaki sposób Twoje rozwiązanie/produkt stanowi odpowiedź na wybrane wyzwanie społeczne?

KONSULT.EXPERT to bezpieczny, tani i anonimowy dostęp do opieki zdrowia psychicznego. Profesjonalni psycholodzy i doradcy są gotowi do konsultacji wideo, audio lub czat.

Jeśli nie wiesz do którego psychologa powinieneś się zwrócić – oddajemy w Twoje ręce doradcę, który po krótkim wywiadzie dopasuje odpowiedniego eksperta do prowadzenia terapii psychologicznej online.

Kontakt z psychologiem nigdy nie był łatwiejszy. Możesz połączyć się ze swoim psychologiem z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem komputera lub smartfona. Każda Twoja wiadomość spotka się z odpowiedzią a nad każdym problem pochyli się ekspert z zakresu psychologii.

Co cię zainspirowało i dlaczego postanowiłaś/eś zająć się akurat tym wyzwaniem społecznym?

W Polsce jest wielka stygmatyzacja zdrowia psychicznego. Ludzie się boją o tym mówić i przez to nie szukają pomocy i to powoduje wiele problemów. Odbija się na zwiazkach i na pracy. Chciałem trochę w tym pomóc. Psychologia online – to jest anonimowe i łatwo dostępne. Po za tym mieszkałem dużo za granicą i tam nie ma jak znaleźć polskiego specjalisty.

Proszę opisać technologię wykorzystaną do opracowania swojego rozwiązania/produktu

Mamy stronę internetową (portal), który działa na zasadzie marketplace. Pacjent szuka psychologa i my go znajdujemy. Po czym ma wybór między subskrypcją a wizytą online “live”, gdzie ma dostęp do czatu lub wideoczatu z psychologiem. Mamy też aplikację.

Również tworzymy dla klinik wirtualne kliniki jako SAAS.

Opisz swój projekt jednym słowem

profilaktyka

Jaka jest jedna, najbardziej ekscytująca cecha Twojego projektu?

KONSULT.EXPERT to bezpieczny, tani i anonimowy dostęp do opieki zdrowia psychicznego. Po prostu. Przez to można dbać o siebie i o swoje samopoczucie.