The Challenge

Kto może wziąć udział w Digital Imagination Challenge?

• Szukamy kandydatów, którzy zaprezentują interesujące rozwiązania wykorzystujące internet oraz technologie w odpowiedzi na wyzwania społeczne oferując swój pozytywny wkład w życie naszego społeczeństwa.

• Program skierowany jest wyłącznie do obywateli Polski.

• W przypadku kandydatów, którzy nie ukończyli jeszcze 18 lat, konieczna jest pisemna zgoda rodzica lub prawnego opiekuna, a kandydat, aby wziąć udział w programie, musi być reprezentowany przez osobę pełnoletnią.

Digital Imagination
Challenge krok
po kroku

30 maja

Start programu

30 maja - 12 czerwca

Polacy zagłosują na 3 najważniejsze dla Polski wyzwania społeczne

13 czerwca – 31 października

Innowatorzy i przedsiębiorcy zaprezentują swoje projekty będące propozycją rozwiązania dla 3 wybranych wyzwań społecznych

do 10 listopada

Ogłoszenie 6 finalistów

13 - 24 listopada

Spośród finalistów Polacy wybiorą swojego faworyta. Kandydat, który otrzyma najwięcej głosów zyska gwarancję otrzymania jednej z trzech nagród jako zawodnik z „dziką kartą”

24 listopada

Warsztat rozwojowy dla 6 finalistów organizowany przez UPC Polska, aby pomóc im dopracować prezentację ich rozwiązań

28 - 30 listopada

Finał w Warszawie. Finaliści zaprezentują swoje pomysły przed jury, które następnie wybierze zwycięzców

The Challenge

Jak wziąć udział w programie?

Krok 1:

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, aby zaprezentować swoje rozwiązanie dla jednego z trzech wyzwań społecznych. Starannie uzupełnij wszystkie pola aby mieć pewność, że Twoje rozwiązanie zostanie zakwalifikowane do programu. Twój formularz zostanie przeanalizowany przez zespół Digital Imagination, który sprawdzi, czy spełniasz wszystkie wymagane kryteria. Jeśli tak – zamieści Twoje rozwiązanie na stronie konkursu. Gdy tak się stanie, otrzymasz email z potwierdzeniem, że Twoje rozwiązanie jest już na stronie programu.

Krok 2:

Nasi eksperci wybiorą 6 najlepszych rozwiązań, a ich autorzy otrzymają email z powiadomieniem o zakwalifikowaniu się do finału.

Krok 3:

Zaczyna się prawdziwie ekscytujący etap – głosowanie publiczności. Sugerujemy, aby dodatkowo promować swoje rozwiązanie wybranymi przez siebie kanałami. Rozwiązanie, które zyska najwięcej głosów zostanie bowiem automatycznie zakwalifikowane do jednej z trzech głównych nagród w trakcie finałowej gali.

Krok 4:

W trakcie głosowania publiczności szóstka finalistów zostanie zaproszona na warsztat rozwojowy, aby popracować nad prezentacją swojego rozwiązania, którą przedstawią w trakcie finałowego wydarzenia.

Krok 5:

W trakcie finałowej gali, 6 finalistów zaprezentuje na scenie swoje rozwiązania. Następnie jury wybierze zwycięzcę oraz zdobywców drugiego i trzeciego miejsca.

 

Co można zyskać?

Więcej informacji na temat programu w zakładce FAQ.

 • 1

  PLN 40 000

  sesje mentoringowe z ekspertami oraz promocja rozwiązania przez partnerów medialnych programu

 • 2

  PLN 20 000

  sesje mentoringowe z ekspertami oraz promocja rozwiązania przez partnerów medialnych programu

 • 3

  PLN 10 000

  sesje mentoringowe z ekspertami oraz promocja rozwiązania przez partnerów medialnych programu